KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9873370
nr 987 3370
Etsning
Lars Nyberg, 64/125, signerad, motivet: 16x15
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 20:55:48
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr